Таг: воени злосторства

Пропадна средбата Вучиќ-Хоти во Вашингтон поради обвинените против Тачи за воени...

Косовскиот премиер, Авдула Хоти, на својот Твитер налог објави дека нема да дојде во Вашингтон на планираната средба со српскиот претседател Вучиќ,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com