Таг: возач

Шилегов: Тик-ток фраерот што возеше по велосипедска патека казнет, а возилото...

,,Тик ток ,,фраерот” што возеше по вело патеката на 8-ми Септември, идентификуван, казнет од страна на МВР, казнет од Град Скопје, возилото...

Возачот Васе од Македонија им ги разубави празниците на две дечиња...

Саша Павлиќ, економист од Ријека, на својот Фб профил раскажа приказна за хуманиот гест на возачот Васе од Македонија. Овој човек без...

Притвор за 72 годишниот пијан возач што усмрти дете и моторџија...

Основното јавно обвинителство Скопје донесе Наредба за спроведување истражна постапка против едно лице, осомничено за кривично дело – Тешки дела против безбедноста...

Неверојатна снимка: Мотоциклист за влакно избегна сигурна смрт на магистралата кај...

Хрватските портали објавија видео направено со камера поставена во автомобил кое регитрираше пад на мотоциклист на магистралата крај Омиш.

Пијан возач усмрти најмалку 6 германски туристи во Италија

Најмалку 6 Германци загинаа откако во група од 17 туристи удри пијан возач во италијанскиот Јужен Тирол, на границата со Австрија.

Пијан возач пренесувајќи во живо на ФБ во сообраќајка усмрти трудница...

Голема трагедија предизвика пијан возач на истокот на Романија, 200 километри источно од Букурешт. Во алкохолизирана состојба возач и...

Со прострелна рана во глава пронајден мртов поранешниот возач на Хазби...

Во близина на главниот плоштад во Тетово е пронајдено безживотното телото на поранешниот возач на Хазби Лика, Фатмир Тахири од Тетово,...

Кај скопската обиколница се запали БМВ во кое загина возачот, двајца...

Попладнето кај скопската обиколница се случи страшна сообраќајна несреќа кога полициска патрола застанала возило БМВ кое се движело со голема брзина.

Загинатиот возач во кобната несреќа во Драчево бил суден за поставување...

За возачот на „реното“, Јованче Лазаревски-Шиљо (43), мал дел од јавноста знае дека пред две години учествувал во инцидентите во Собранието на...

Кој му се заканува на возачот на автобусот на Дурмо турс?

Обвинителот Љубомир Јовески, денеска практично ги потврди неколкудневните шпекулации дека на возачот на автобусот од трагичната несреќа му пристигнуваат закани по неговиот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com