Таг: волонтира

Градоначалникот на Прилеп волонтира на Инфективното одделение во локалната болница

Состојбата со коронавирусот во Прилеп во последните десетина дена е загрижувачка, дури и алармантна. Истото тоа го покажуваат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com