Таг: вонреден конгрес

Членови бараат вонреден конгрес на ВМРО ДПМНЕ, велат, партијата е во...

Членови на ВМРО ДПМНЕ од општина Аеродром, бараат вонреден конгрес и смена на актуелното раководство. https://www.youtube.com/embed/SRmDVFmu7Ks

ИК на ВМРО ДПМНЕ закажа вонреден конгрес, а Груевски уште не...

,,Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ на вечерашната седница најостро ги осуди политички монтираните обвиненија за тероризам и неоснованите притвори кои им беа изречени на партиски...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com