Таг: вонреден надзор

Вонреден инспекциски надзор во Железара откри фирми без еколошки елаборати и...

Вонреден инспекциски надзор во кругот на Железара откри дека таму работат фирми без елаборати за заштита на животната средина, соопшти Државен инспекторат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com