Таг: вонреден

Советничката Ангелевска од ВМРО ДПМНЕ побара оставка од лидерот Мицкоски и...

Анита Ангелевска, советничка од редовите на ВМРО ДПМНЕ во Општина Битола и донеодамнешна поддржувачка на лидерот Христијан Мицкоски, сега побара оставка од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com