Таг: вонредна прес конференција

Во Србија најцрн ден од почетокот на епидемијата со 18 починати...

Премиерката на Србија, Ана Брнабиќ, одржа вонредна прес конференција за да ги изнесе ,,најпоразувачките податоци“, како што рече, од почетокот на борбата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com