Таг: вонсудска постапка

Владата бара да се повлечат тужбите од поранешните вработени во СЈО...

На денешната седница Владата ја усвои информацијата за извршување на одлуката на Уставниот суд на Република Северна Македонија во однос на спроведувањето...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com