Таг: воодушевено

Ново ВИДЕО: Пратениците на ВМРО ДПМНЕ со овации ги пречекуваат тепачите

 Ljupco Dimovski 15 hrs · ,,Наместо безочните лаги на однародените, примитивно-малограѓански „социјалдемократи“, ова е вистинстинската слика од народното ослободување на македонското народно Собрание од тиранијата на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com