Таг: вооружени албанци

РТС ударно известува за влез на 800 вооружени Албанци на територија...

Уште една ,,врвна“ тајна операција на српските разузнавачки служби осамна на српските медиуми.Утрината државниот јавен сервис РТС, повикувајќи се на текст на Вечерње новости,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com