Таг: воспитувачка

Шокантна снимка од Турција-воспитувачка ги тепа и клоца децата(видео)

  Интернет сајтот Diriliş Türkiye објави шокантна снимка на која се гледа како воспитувачка малтретира девојчиња. Таа им удира шлаканици, ги клоца, ги турка и цело време...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com