Таг: во треска

Истурија цело комбе отпад во Треска кај Шишево (видео)

Неколку лица се снимени како истураат секаков вид отпад, полно комбе, директно во реката Треска. Видеото е снимено...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com