Таг: врапчиња

Врапчиња место лампиони(фото)

Деновиве бевме сведоци на невообичаена глетка во Паркот на езерата, во најзагедната општина Аеродром. Јато врапчиња цел ден се преместуваше од едно место на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com