Таг: врачар

Додека сите панично бегаа од платениот убиец, само еден гостин во...

Завчера во Белград беше уапсен 33 годишниот Црногорец, Милош Миљановиќ, кој истиот ден само неколку часа пред апсењето, маскиран и вооружен влета...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com