Таг: враќа

Градоначалникот на Куманово му враќа орден на Каракачанов проследен со протестно...

Градоначалникот на Куманово, Максим Димитриевски, објави дека ќе му го врати орденот што во 2018 година му го врачил бугарскиот министер ...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com