Таг: вреска

ВИДЕО: Снимена смртта на жената во пожарот што пожарникарите го гасеа...

Ново видео од завчерашниот пожар во Сараево ја вознемири јавноста. Странец кој го снимал целиот настан и го коментира патем , го постирал на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com