Таг: врз судии

Груевски: В.Д. претседателката на Апелација врши притисок врз судиите да ја...

Никола Груевски и неговите адвокати нема да се појават на утрешната јавна седница на Апелациски суд, во знак на протест заради , според него,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com