Таг: втора дебата

Тешки зборови на втората ТВ дебата

Тешки зборови и обвинувања паднаа на втората телевизиска дебата меѓу претседателските кандидати Хилари Клинтон и Доналд Трамп. На почеток Клинтон веднаш го нападнa Трамп за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com