Таг: вучиќу педеру

Изборниот спот ,,Вучиќ педеру“ забранет за емитување во Србија

Српското регулаторно тело за електронски медиуми им наложи на сите медиуми да престанат да го емитуваат изборниот спот на СНС за претседателските избори, познат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com