Таг: газат

Двајца контролори на ЈСП изгазија момче без билет во автобус

Патник -сведок во автобус на ЈСП, објави фотографија на која се гледа камко двајца контролори буквално го газатмомчето кое немало билет. Патникот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com