Таг: галичник

Галичани се пофалија дека ги посетил премиерот Заев

,,Денеска,(24.12.2017), во неофицијална посета на Галичник ни беше премиерот Зоран Заев, го запознавме со дел од проблемите на Галичник и на галичани„, објави ФБ...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com