Таг: ганка цветанова

Ганка Цветанова ја повика Елизабета Канческа да каже јасно дали ќе...

,,Ја повикувам поранешната министерка за култура и пратеничка од редовите на ВМРО ДПМНЕ, Елизабета Канческа Милевска, јавно и недвосмислено да се произнесе дали ќе гласа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com