Таг: гасење

Трамп по гасењето на Твитер налогот: Нема да ме замолчите!

Американскиот претседател, Доналдд Трамп, по гасењето на неговиот приватен Твиетр налог од страна на компанијата, твитна на неговиот службен профил.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com