Таг: генерален менаџер

Дамјан Манчевски назначен за генерален менаџер на MAK-SYSTEM

Дамјан Манчевски, поранешен министер за информатичко општество и потпретседател на СДСМ, информираше за својот нов ангажман во приватен бизнис.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com