Таг: ги обвини сдсм

Груевски директно ја обвини СДСМ за нередите и крвавиот пир во...

,,Бројните провокации во изминатите  денови (од СДСМ), не само кон нас од ВМРО-ДПМНЕ туку и кон огромното мнозинство македонски граѓани, а особено кон македонскиот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com