Таг: гласаат

Денеска гласаат ковид болните и другите изнемоштени и болни лица

Државната изборна комисија го објави списокот на гласачи за предвремените парламентарни избори, кои гласаат денеска. Тоа се болните...

Османи: Мнозинството Албанци ќе гласаат на претседателските избори за кандидатот на...

,,Со председателските избори очекувам заокружување на инсталирањето на нови еврозападни вредности во целокупниот наш систем. Со избор на нов председател, многу...

,,300 комада доктори“ со бројче по налог на Миле Јанакиески гласале...

„Триста комада доктори, само од Центар, гласаат за ВМРО-ДПМНЕ. Еден по еден се викани од сабајле. Со сериски бројчиња се. Списокот со имиња и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com