Таг: гласачки места

До 21 часот гласале нешто над 50 проценти од гласачите

Државната изборна комисија веднаш по затворањето на гласачките места во 21 часот соопшти дека излезноста до 15 минути до 21 часот е...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com