Таг: година

Ние со нашите деца утре ќе бидеме во училиште, реагираат родители...

,,Не постои поголема загуба во една држава од ПРАЗНИ КЛУПИ во образовна институција“-реагира Катерина Тодороска, родител на две малолетни деца и универзитетски...

Кирацовски: Пред нас е клучна година за Македонија(видео)

Генералниот секретар на СДСМ, со видео-обраќање за Нова Година: ,,Зад нас е годината која донесе многу за нашата Македонија. Избравме живот, во едно демократско општество, за...

АКО.мк ви ја честита Новата 2017 година

  Почитувани, бидете среќни, здрави, хумани, позитивни, праведни, чесни и според мене најважно-искрени, прво кон себе, па кон другите. Секако и богати. Лага е дека...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com