Таг: голем пораст

Голем пораст на заразени од Ковид 19, од 1.694 тестирани дури...

Во последните 24 часа се направени 1694 тестирања, а регистрирани се 225 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 96-Куманово...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com