Таг: голман

Полицијата го чува трагичарот Кариус по смртните закани

Британската полиција го чува и истовремено отвори истрага околу заканите по животот на голманот на Ливерпул, Лорис Кариус, кој беше трагичар на саботното финале...

Атлетико одби 75 милиони евра за Јан Облак

Летниот преоден рок одамна заврши, а во него се случија многу работи. Во прв план на јулската шопинг грозница беа рекордниот трансфер на Пoл...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com