Таг: Горан Атанасовски

Исчезнатиот 35 годишен Горан Атанасовски е пронајден мртов

МВР потврди дека денеска околу 13 часот во бездна во Нерези е пронајден мртов 35 годишниот скопјанец, Горан Атанасовски, кој синоќа пред...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com