Таг: горан грујовски

Горан Грујeвски доби една и пол година затвор за незаконско...

Горан Грујeвски, поранешен началник на Петта управа, доби една и пол година затвор за уништување на службени документи. Тој е осуден за дело по...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com