Таг: горан трајковски

Костовски го обвини Управниот одбор на чело со Горан Трајковски за...

Бизнисменот Трифун Костовски, мнозински акционер во „Еуростандард банка“ го обвини Управниот одбор за пропаѓањето на банката. Тој на денешната...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com