Таг: гордана силјановска давкова

Предизборна вегетаријанска мусака со Сиљановска Давкова

Се чини дека предизборната вегетаријанска мусака што за своите поддржувачи ја зготви во Матка носителката на листата за ИЕ 1 на ВМРО...

СДСМ: Со Михајло Маневски ВМРО ДПМНЕ може да го обнови само...

СДСМ реагира за вчерашната средба на носителката на листа за пратеници на ВМРО ДПМНЕ со Михајло Маневски: ,,Христијан Мицкоски,...

Сиљановска Давкова и Мицкоски се уверени дека ВМРО ДПМНЕ ќе победи...

Носителката на листа за пратеници во ИЕ 1, Гордана Силјановска Давкова, ,,од победнички Аеродром“, како што вели, упати порака дека ќе победат....

Шилегов ја прашува Силјановска Давкова како се кречи ова?

Преписката на социјалните мрежи меѓу градоначалникот Петре Шилегов и професорката Гордана Силјановска Давкова, носител на листа на ВМРО ДПМНЕ за ИЕ 1,...

Силјановска Давкова: Им велам на студентите дека сексот е многу интелектуална...

На новата платформа на социјалните мрежи ТикТок, носителката на листата за ИЕ 1 на ВМРО ДПМНЕ, Гордана Силјановска, постави видео во кое...

Силјановска Давкова: Петре, не можете да го избелите тоа што претходната...

ФБ преписка меѓу носителката на листа за пратеници на ВМРО ДПМНЕ за ИЕ 1, Гордана Силјановска Давкова, која синоќа на својот ФБ...

За Силјановска Давкова Заев е ,,најшут и најрогат“, а приврзаниците на...

Носителката на изборната листа на ВМРО ДПМНЕ, професорката Гордана Силјановска Давкова, на ФБ профилот има спонзорирана објава во која предизвикана од содржината...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com