Таг: гордана силјановска

За професорката Силјановска министерот Филипче е ,,Топ модел Ковид19“

Иако официјално сѐ противат на избори на 5 јули, ВМРО ДПМНЕ практично е во кампања уште од 28 мај кога општинскиот комитет...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com