Таг: гордана јанкулоска

Објавено видео од влегувањето на Гордана Јанкулоска во Идризово(видео)

ФБ страницата Seir, доцна синоќа објави видео од пристигнувањето на поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска, во Идризово.

ВМРО ДПМНЕ ја брани Јанкулоска и смета дека е жртва на...

,,Јанкуловска е жртва на политичка пресметка и нарачка на мафијашот Заев со опозицијата“-напиша портпаролот на ВМРО ДПМНЕ, Наум Стоилковски по веста дека...

Јанкулоска: Нема потреба од спектакли, дома сум ако ме бара некој

Поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска, со фотографија од својот прозорец порача дека е дома: ,,Нема потреба од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com