Таг: гордан георгиев

Георгиев: Воспевањето на ,,хероите на денот“ е грдо, со затнат нос...

Поранешниот потпретседател на СДСМ, Гордан Георгиев, му честиташе на премиерот Зоран Заев за вчерашниот ден, но исто така упати критики за воспевањето на ,,хероите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com