Таг: горска

ВМРО ДПМНЕ: И претседателот на ОО на СДСМ од Кавадарци добил...

ВМРО ДПМНЕ бара оставки од сите одговорни за скандалот со грантовите на Фонд за иновации. Го повикаа Јавното обвинителство за гонење на дела од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com