Таг: гоце бумбароски

Наставникот Бумбароски: Ме загрижуваат разгалени родители и нивните разгалени деца

Гоце Бумбароски, наставник во ОУ ,,Кочо Рацин“ во Прилеп, кој преку својата ФБ страница ,,Наставник Гоце Бумбароски“ анимира повеќе од 5.000 следачи,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com