Таг: го призна поразот

Стевчо Јакимовски го призна поразот и му честиташе на Богоев

Досегашниот градоначалник на општина Карпош, Стевчо Јакимовски, прв од сите досегашни градоначалници, излезе на прес конференција го призна поразот и му честиташе на Стефан...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com