Таг: градежна узурпација

Оневозможен пристапот на жена во инвалидска количка заради градежната експанзија во...

Оваа површина што ја гледате на фотографијата во општина Чаир е оградена заради градежни активности. Градоначалникот на општина Чаир Иџет Меџити ги игнорира апелите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com