Таг: градови

Ем заледено, ем загадено

Воздухот во цела Македонија е загаден. Ова го покажуваа резултатите од мерните станици што ги објавува веб-страницата Мој воздух, базирајќи се на резултатити што...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com