Таг: градоначалничка

Градоначалничката на Драч поднесе оставка по скандалозната изјава за бројот на...

„Повредена од огромната негативна реакција поради изјавата што ја дадов, јас поднесувам оставка...

Јасмина Гулевска од СДСМ е новата градоначалничка на Могила

Јасмина Гулевска е нова градоначалничка на општина Могила. Ова на својот ФБ профил го соопшти Васко Ковачевски, пратеник и претседател на ОО на СДСМ...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com