Таг: гранична полиција

Странските и наши полицајци од граничната полиција се негативни на коронавирус

Сите странски полицајци кои вршеа должност на македонско-грчката граница, се негативни на тестот за коронавирус, соопшти градоначалникот на Гевгелија, Сашо Поцков.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com