Таг: грвгелија

Заев до Мицкоски: Направи уште еден чекор, и ти и јас...

- Сите ќе се радуваме на историската одлука на 30 септември. Сите сме свесни пред колку исправна одлука сме исправени. Ова е чест на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com