Таг: грешка

Втора грешка за два дена на монтажерите и нарачателите на пропагандните...

Порталот а1он пишува дека во два дена креаторите на снимките што се објавуваат за Зоран Заев, два пати ја згрешиле работата.

Мицкоски: Виновен си ако си знаел, а не си ја поправил...

,,Не си ти виновен затоа што некој друг погрешил, прости им боже не знаат што прават…, но виновен ќе бидеш, ако имаш можност да...

ВИДЕО од неверојатниот момент кога Ворен Бити го греши името на...

Годинешниот Оскар, престижната американска манифестација Оскар ја одбележа еден неверојатен гаф. Имено, глумецот Ворен Бити кој ги читаше добтниците за најдобар филм згреши и...

Волво враќа на поправка 127.000 автомобили

Шведската автомобилска компанија ќе ги повика сопствениците на 127 илјади возила ширум светот да ги донесат на поправка заради фабричка грешка. Повикот се однесува...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com