Таг: грејна сезона

Зачестија пожарите по домовите

Утринава околу 5 часот во подрумски простории од куќа во Кавадарци избувнал силен пожар. Според, командирот на територијалната противпожарна единица Илчо Богевски, огнот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com