Таг: грејна

Грејната сезона започнува порано

Изутрина беше свежо, а минималната температура се движеше меѓу 4°С и 7°С, во Берово околу 2, Охрид 3°С. Иако од изутрина беше ведро,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com