Таг: григор димитров

Григор Димитров позитивен на корона вирус, откажано финалето на Адриа Тур...

Финалето на тенискиот турнир Адриа Тур во Задар е отажано по сознанието дека бугарската тениска ѕвезда, Григор Димитров е заразен со корона...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com