Таг: губитничка партија

Откако му попуштија, Димовски ја нарече СДСМ губитничка партија!

,,Социјалдемократскиот сојуз, денеска прв пат после изборите го прифати фактот дека се губитничка партија на изборите и дека се втора партија во ова Собрание. Од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com